Düğün Shot Servisi

26.01.2019.

            Hepimiz düğününün özel olmasını isteriz. Hayatımızın en mutlu gününü unutulmaz kılmak için elimizden geleni yaparız. Ancak çoğu zaman düğünle ilgili her şeye yetişmek imkansızdır. Bu nedenle profesyonellerden yardım alma ihtiyacı duyarız. Özellikle ikramlar konusunda günümüzde neredeyse herkes catering şirketlerinden yardım almakta. İkramlar arasında en öne çıkanlar ise şüphesiz içecekler olmaktadır. Unutulmaz ve eksiksiz bir düğün için içki ikramlarınız ve bunların sunumunun muntazamlığı oldukça önemlidir. Unutmayın ki muhteşem bir gece için muhteşem bir düğün içki servisi mutlak bir gereklilik olacaktır.

Caterinin Hizmeti Nasıl Olmalıdır

            İçki servisi sırasında güler yüzlü personellerle çalışmak misafirlerinizi rahat hissettirecektir. Bu sayede düğününüz neşe içerisinde geçecektir. Bunun yanı sıra şirketimiz düğün konseptinize uygun olarak hizmet vermektedir. Böylece düğününüz bir bütünlük ve uyum içinde devam edebilecektir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmet veren firmamız deneyimleriyle bu uyumu yakalamanıza yardımcı olacaktır. 

Düğünlerde Sunduğumuz İçki Servisleri

            Düğününüzde talep ettiğiniz her türden içkinin sunumunu tarafımızdan özenle yerine getirilecektir. Bu içkiler alkollü ya da alkolsüz olabilir. Özellikle shot hizmeti talep edilmesi halinde bu konuda deneyimli personellerle hizmet almanız mümkün olacaktır. Tercih etmeniz halinde düğün shot servisi düğününüzü daha renkli ve eğlenceli hale gelecektir. 

Firmamızın Sunduğu Catering Hizmetleri

            Firmamız özellikle kokteyl catering hizmetlerinde oldukça başarılıdır. Kurulduğundan bu yana vermiş olduğu birçok hizmet ile deneyimini günden güne arttırmıştır. Bu sayede erişilebilecek en iyi seviyeye ulaşan firmamız alanında yetkin firmaların başındadır. Bunun yanı sıra bar catering servisleri de gerek açık hava alanlarında gerekse kapalı alanlarda özenle yerine getirilmektedir. Firmamız kalabalık düğün organizasyonlarında kolayca size hizmet verebilecektir. Bunun yanı sıra küçük gruplarla yapılan düğün organizasyonlarında da size hizmet vermektedir. Günün her saatinde dilediğiniz süre boyunca yanınızda olacağız. Üstelik bu süre boyunca ilk dakikadan son dakikaya kadar aynı kalite de hizmet almaya devam edeceksiniz. Sunduğumuz hizmet bar sandalyelerinden sunum unsurlarına kadar her detayı kapsamaktadır. Misafirlerinize düğün içki servisi sırasında aradığı her seçeneğe ulaşma imkanı veren firmamız düğününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. 
 

Author:

Facebook’ta bizi bulun!