Shot Servisi

Shot Servisi

21.01.2019.

 

Düğünlerinizi ve her türlü organizasyonlarınızı bar showlarımızla renklendiriyoruz. Eğlencenin unsurlarından olan içki servisini klasik sunumlardan çıkararak orijinal sunumlarda servis etmekteyiz. Ayrıca uzmanlık alanımız olan kokteyl ve içki servisi konusunda workshoplar düzenlemekteyiz. Firmamız en küçükten en büyüğe toplantılar, kına, nişan, düğün, davet, parti organizasyonların bar catering çözüm ortağınızdır.

 

Düğünlerdeki Bar Hizmetleri Nelerdir?

 

Düğün mekanı hizmet için önemli bir ayrıntı değildir. Kır düğünü olması, kapalı mekanlarda olması, teknede veya başka bir yerde olması hizmetin kalitesinde bir fark yaratmaz. Mekanın özelliklerime göre hazırlıklar gerçekleştirilir. Müşterilerin istek ve beklentilerine uygun hizmet verilmektedir. Bu amaçla müşterinin hayallerini gerçekleştirecek bar konsepti hazırlanır. düğün içki servisi özel kostümlü personel eliyle, orijinal showlarla gerçekleştirilir. Disiplinli bir çalışma prensibine sahip firmamız herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hiç bir aksaklığa mahal vermez. düğün shot servisi özel bar showlarıyla eğlencenin dozunu arttırmaya yönelik yapılır. Ayrıca müşterilerimizin isteğine göre alkolsüz içki servisi de yapılır.

 

Bar Servisiyle Partinizi Şenlendirin!

 

Bar servisinde hizmet sadece içkilerden ibaret değildir. Hazırlanan bar konsepti partiye eğlence havasını beraberinde getirir. Bunun için bardağından servis şekline kadar misafirlerin ilgisini çekecek onları eğlence havasına sokacak hizmetler verilir. Ekipmanların süslenmesi titiz çalışmalar sonucu özenle gerçekleştirilir. Sırrı ustasında saklı olan özel shot hizmeti yanında alkollü ve alkolsüz değişik içki sunumları yapılır. Güler yüzlü personeli ve kibar personeli ile elit davetlerin kokteyl catering hizmeti verilir. Firmamız talep dahilinde değişik konseptlere sahip barlarımızla kiralama hizmeti de vermektedir. Dj kabinine sahip farklı şekil ve büyüklüklerde bar seçeneklerimiz vardır.

 

Kokteyl Workshop Avantajları Nelerdir?

 

Kokteyl hazırlamanın incelikleri öğretilerek katılımcıların bu alanda bilgi sahibi olması sağlanır. Bar showlarının hazırlanması, birbirinden değişik kokteyl reçetelerin hazırlanması ile katılımcılara tüm teknikleri öğretmekteyiz. Hobi amacıyla ya da bunu profesyonel olarak kullanmak için gerekli donanım sağlanmaktadır. Eğlenceli ve bol aktiviteli geçen derslerimiz sonucunda katılımcılar keyifli vakit geçirmektedir. Hayal dünyasını kullanarak farklı tatları bir araya getirerek yeni bir içki oluşturmanın keyfine varmaktadırlar. İşinde uzman olan eğitim kadromuz dünya kokteyl dünyasını tüm yönleriyle tanıtmaktadır.

Author:

Facebook’ta bizi bulun!