Biz Kimiz

Gooddrink Hakkında

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren Gooddrink, bar catering sektörüne getirdiği yenilikçi anlayış ve profesyonel yaklaşımıyla bilinirliğini çok kısa bir sürede artırarak organizasyon sektörünün en önde gelen markalar arasında yerini almıştır.

Gooddrink, 10-20 kişilik küçük gruplardan, binlerce kişiye, yurtdışına ve Türkiye’nin her yerine  bar catering hizmet vermektedir.

Bayii toplantıları, Gala Gecesi organizasyonları, ürün lansmanları, şirketiçi motivasyon toplantıları gibi kurumsal organizasyonlardan, Düğün, nişan, kına, bar mitzvah gibi spesifik organizasyonlarda servis sağlamaktadır. Ayrıca konseptli sürpriz partiler, özel temalı davetler, özel ev ve bahçe davetleri, bekarlığa veda partileri, tekne partileri gibi birbirinden farklı ihtiyaçlara geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır.

 

Bizi Yakından Tanıyın

Ekibimiz

Alper Yeruşalmi

Alper Yeruşalmi

Kurucu Ortak

Anadolu Turizm ve Otelcilikten mezun olan Alper, 14 yıl tekstil sektöründe çalışarak, çeşitli görevlerde bulundu. Çocukluğundan beri hayal ettiği ve çok sevdiği bar catering işini yapmaya karar vererek görevinden istifa etti. Yurtiçinde ve yurtdışında aldığı birçok kokteyl eğitimleriyle tecrübelerini hayata geçirmek üzere 2009 yılında Gooddrink’i kurdu. Kurumlara ve kişilere özel bilfiil kokteyl workshop dersleri vermektedir. Halen İstanbul’da birçok kafe ve restoranlara danışmanlık yapmakta, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre özel Kokteyl ve içki menüleri oluşturmaktadır.

Mayda Yeruşalmi

Mayda Yeruşalmi

Kurucu Ortak

İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nin ardından, Galatasaray Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirdi. 5 yıl Bersay İletişim Grubunda, 5 yıl Brüksel menşili Vizzion Europe gayrimenkul geliştirme şirketinde Halkla İlişkiler Müdürü pozisyonunda görev aldı. Son olarak yürüttüğü Halkla İlişkiler Müdürlüğü pozisyonundan ayrılıp Gooddrink'e katılan Mayda, sektörel ve organizasyon alanındaki deneyimlerini Gooddrink’te sürdürmektedir. Halihazırda Gooddrink Eğlence Hizmetleri’nin pazarlama ve iletişim çalışmalarını yürütmektedir.