Blog

Bar Kiralama

Kusursuz Düğün Shot Servisi Hizmetimiz

 

Düğün konseptleri ya da organizasyon ambiyansı çiftler için çok fazla önem taşıyor. Hizmet seviyesini en üst düzeye çıkartan firmamız, düğünleri kusursuz bir yaratıcılıkla düzenlemeye çaba sarf ediyor. Her konuda oldukça yaratıcı aşamalarla organizasyon planları sunan firmamız, düğün shot servisi alanında lider konumundadır. Şehir ve mekan ayrıt etmeden en özel organizasyonları düzenleyen firmamız, titizlikle faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Yurt içinde de, yurt dışında da soluk kesen efekt ve servis hizmetini sizler için planlıyor. Bu konuda farkını ortaya koyan firmamız; ışıklı görsel süslemeler, özel kostümlü, danslı görseller sunuyor. Ayrıca renkli şovlar ile düğün ortam ambiyansını değiştirmekle birlikte sizlerin misafirlerinizi eğlenceye doyuruyor.

 

 Capcanlı Programlarımız İle Shot Hizmeti

 

Düğününüz de coşkulu anlar geçirmek isterseniz, organizasyon ekiplerimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız. Capcanlı programlarımız ile sizlerin düğün ortamlarının eğlencesine eğlence, ambiyansına renklilik katıyoruz. Her daim taptaze görsel çalışmalar eşliğinde shot hizmeti sunuyoruz. Düğününüzün müzikli ve müziksiz içerikleri yönünde taleplerinize bağlı kalarak, hazırlıklarımızı yapıyoruz. Farklı organizasyon anlatım kavramlarımız ile çiftlerin düğün alanlarını modern atılımlarla planlama gücüne sahibiz. Bundan dolayı organizasyon şirketimize başvurabilir, düğününüzün her bir karesini ender görülen hizmetlerle hazırlanmasını isteyebilirsiniz.

 

 Sınırsız Kokteyl Catering Hizmetlerimiz

 

Şirketimiz, catering servis hizmeti ile birlikte sizlerin beklentilerini, taleplerini boşa çıkartmıyor. Sınırsız olarak çok aramalı ya da minimum aramalı içecekleri titizlikle servis çalışanlarımız hazırlıyor. Yine sizlerin tercihleri doğrultusunda kokteyl catering hazırlıklarımızda yoğun içecek konsepti sunuyoruz. Yerli ya da yabancı içeceklerin alkollü, yarı alkollü, alkolsüz seçeneklerinin hepsini organizasyon hizmetimizde bulunduruyoruz. Organizasyon içi tüm hizmet sunumlarımız, hazırlık planlarımız için şirketimizle görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Bar Catering Ve Düğün İçki Servisi Hizmetlerimiz

 

Modern ve eğlenceli düğün organizasyonu için sizlerin en özel anlarını, en özel konseptlerle hazırlıyoruz. Bar catering hizmetimizde organizasyon sunumumuza dahil olarak çiftlerin düğün mekanı çerçevesinde fonksiyonel biçimlerde tasarlıyoruz. Ayrıca bar kiralama hizmeti de veriyoruz. Bu tür bar dizaynı çalışmalarımızda konsepte uygun U biçimi, düz, tam yuvarlak ve L şeklini kullanıyoruz. Kusursuzluk çerçevesinde düğün içki servisi hizmetine ve alan süslemesine önem veriyoruz. Organizasyon faaliyeti için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.