Blog

Bar Catering Hizmeti

Düğünlerde ve diğer eğlence amaçlı organizasyonlarda içki seçimi önemlidir. Firmamız görevli olduğu organizasyonlardaki davetlilere kokteyllerle farklı içki deneyimleri yaşatmayı amaçlamaktadır. Hizmetlerimizi müşterilerimiz şekillendirdiği için alkollü veya alkolsüz içki servisi seçimi doğrultusunda çalışmaktayız.

Kaliteli Bar Catering Hizmeti Nasıldır?

 

Firmaların bayi toplantılarında, tekne partilerinde, düğünlerde ve diğer organizasyonlarda bar kültürünü ortama yansıtarak farklı bir eğlence ortamı yaratmaktayız. Bunun için işini ciddiye alan çalışma kadromuz tarafından titizlikle sürdürülen hazırlık aşaması yapılır. Müşteri ile karar verilen konsept dahilinde barın süslenmesi, bardakların seçimi ve süslenmesi yapılır. Tüm gerekli ekipmanın parti mekanına getirilmesi ve kurulumu en doğru yere yapılır. Modüler barlar farklı şekillerde monte edilebildiği için oldukça işlevseldir. Bu yüzden özellikle düğün içki servisi gibi hizmetlerde mekanın istenilen yerine yerleştirilir. Işıklı şovları ile mekana hareket katan bar sistemimiz pleksi paneline sahiptir. Davetlilerle samimi ve içten bir iletişim kuran barmenler bar catering hizmetiyle onların keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Bunun için farklı temalarda kostümlü showlarda yapılır.

 

 Kurumsal Organizasyonlarınızda Bar Konseptinizi Seçin!

 

Kurumların çalışanlarıyla veya müşterileri ile yaptıkları birçok organizasyon vardır. kokteyl catering hizmeti veren firmamız yurtiçi veya yurtdışı tüm organizasyonlarda görev yapar. Misafirlerin hem damak tadına hem göze hitap eden hizmetlerimizle davetlerde fark yaratmaktayız. Barda estetiğe önem verildiği için özel seçilmiş bardaklar, şişeler, şık bar platformunda yerini alır. Servis konusunda uzman olan personelimiz shot hizmeti ve diğer hizmetlerini davete yaraşır profesyonellikte yapar. Özel kıyafetleri, şıklığı ve zarafetiyle misafirlerin hizmetindeki personelimiz görevini hakkıyla yerine getirir.

 

 Bar Hizmetimizle Eğlenceyi Katlayın!

 

Organizasyonlar kaç kişilik ise ona göre hazırlık yapan firmamız en kalabalık davetlerde dahi görevini başarıyla yerine getirir. Bunlardan biri de düğünlerdir. düğün shot servisi ile her yaştan davetlinin eğlenceye katılımı sağlanır. Canlı renklerin, ışıkların ve müzikli görsel şovların olduğu bar hizmetimiz düğüne hareket katar. Süslemelerde farklı aksesuarlar kullanılarak her kesime hitap edilmektedir. Tercihe göre bar olmadan yapılan sunumlar ve görsel etkinliklerle ortama renk katmaktayız. Müşterilerimize uygun fiyat politikasıyla hizmet vererek, kaliteden ödün vermeden farklı seçenekler sunuyoruz.